DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

„DUHOVÝ PLOT ANEB DNY OTEVŘENÝCH DVĚŘÍ jinak“

Každoročně Vás zveme k nahlédnutí do života do naší duhové školky. Den otevřených dveří není jen nahlédnutí do prostor naší školy. Děti si mohou pohrát v prostorách duhových tříd, připraveno je i duhové tvoření. Paní kuchařky připravují vždy lahodné jednohubky s výtečnými pomazánkami a zdravé mlsání nejen pro děti. Paní učitelky jsou připravené s každým osobně pohovořit a zodpovědět Vaše dotazy ohledně předškolního vzdělávání.  V roce 2019 jsme ke dni otevřených dveří přidali i duhové zpívání pro veřejnost na soběslavském náměstí, kde jednotlivé třídy společně zpívaly, tančily a vytvořily velkou barevnou duhu.

V loňském roce ani letos bohužel nemůžeme pořádat tradiční akce týkající se zápisu, připravili jsme si pro Vás právě "DUHOVÝ PLOT ANEB DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ jinak…" Přijďte s dětmi k brance naší školky a prohédněte si život u nás alespoň prostřednictvím fotografií, "nahlédnout" můžete do jednotlivých tříd, "seznámit se" s projekty školy, školní zahradou a stravováním oceněným certifikátem Zdravá školní jídelna. Letos jsme také v rámci distančního vzdělávání připravili Duhové učení na plotě, které si s Vašimi dětmi můžete také vyzkoušet. Když půjdete na procházku, možná někde narazíte na kamínek s namalovanou duhou, který jsme schovali při hře Duhové kamínky.

Na plotu, hned vedle vstupu do MŠ také naleznete Duhovou schránku, kde budou od 19.4.2021 umístěny všechny dokumenty a informace, které potřebujete k zápisu. Najdete tam také malé překvapní pro děti.

Současně Vás zveme na virtuální prohlídku naší školy, kterou najdete v záložce „VSTUPTE, PROSÍM“. Jak postupovat při zápisu se dočtete také zde na webu v záložce "POPRVÉ K ZÁPISU". Využijte také ikonu "PTEJTE SE NÁS".

Dále si můžete prohlédnout video ze „ZAHRADNÍ SLAVNOSTI“, kterou každoročně pořádáme na přivítání nového školního roku a na společné seznámení. Video najdete, když kliknete na "ZAHRADU SEDMI BAREV".

Vaše další kroky mohou vést skrz barevné puntíky přímo do jednotlivých tříd. Tam si v záložce „FOTOGALERIE“ můžete prohlédnout náš duhový školní rok každé třídy. Uvidíte každodenní aktivity, výlety a projety, zkrátka to, jak duháčci tráví své dny v naší mateřské škole.

Podívat se můžete i na naše „ŠKOLNÍ PROJEKTY“. Kde je najdete? V záložce  „O ŠKOLE“.

Letos jsme znovu aktualizovali záložku ŠKOLKA DOMA“, kde nabízíme VÝZVY jako zpestření současné situace pro děti i rodiče. Naleznete tam také inspiraci na domácí hraní. Budeme rádi, když se také zapojíte.

Připravujeme pro Vás i další zajímavé možnosti, jak společně komunikovat. Hledáme prostředí, kde budeme moci odpovídat na Vaše otázky, které se budou týkat jak samotného zápisu do mateřské školy, tak dalších informací, které Vás ještě bude zajímat.

O všem dění a všech novinkách budete informováni aktuálně na našem webu či facebooku.

Vaše ŠKOLKA DUHA