Důležité sdělení vedení školy

Vážení rodiče,

blíží se čas vánočních svátků, a proto Vás žádáme o informaci , kdo budete v tomto období potřebovat zajistit péči o Vaše děti.

Prosíme o předání včasné informace ředitelství školy prostřednictvím učitelek na třídě, nejdéle do  pátku 7.12.2018, abychom mohli vyhodnotit Vaše případné požadavky.

Oznamte, prosím  potřebnost docházky Vašeho dítěte ve dnech od 27.12.2018 (čtvrtek) – 2.1.2019 (středa).

Očekáváme, že škola bude ve výše uvedené době uzavřena na základě zkušeností z předchozích let.

Mgr. Krejčová Alena

Zveřejněno 3.12.2018