Aktuality pro Oranžovou třídu

• Aktuálně v oranžové

CO NÁS ČEKÁ?

20. 11. 2019 (středa) - divadlo "Kašpárkův svět" s pohádkou O princezně  Rozmařilce - vybíráme  50 Kč. Děkujeme

11. 12. 2019 (středa) - Vánoční besídka "Vánoční cinkání" od 16:30 hod. v KD Národ.

INFORMACE K PŘÍPRAVĚ „VÁNOČNÍHO CINKÁNÍ“

Milí rodiče, čas adventu se nachyluje a jako každý rok, těšíme se na společné setkání při vystoupení Vašich dětí.

Předem chceme poděkovat za spolupráci při přípravě.

Na vystoupení budeme potřebovat:

Pro chlapce: bílé tričko (košili) nejlépe s dlouhým rukávem a kalhoty (džíny…)

Pro holčičky: bílé tričko (halenku) nejlépe s dlouhým rukávem, bílé punčocháčky (legínky) a jakoukoliv sukýnku

Po našem vystoupení se sejdeme u malého pohoštění a budeme rádi za jakékoliv příspěvky v podobě vánočního cukroví, ovoce nebo čehokoliv jiného čím děti potěšíme. Vše samozřejmě na dobrovolnosti.

Vaše příspěvky prosíme donést den před vystoupením nebo ráno 11. prosince.

Na všechny případné dotazy rádi odpoví paní učitelky z oranžové třídy.

Chceme, aby advent byl časem, na který se těšíme, protože Všem přinese radost.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatní:

• Palcové rukavice přišijte dětem na tkaloun nebo gumičku, aby je neztratily
    • Chodíme ven téměř za každého počasí, počítejte, prosím, že mohou mít Vaše děti mokré/mírně ušpiněné oblečení (kalhoty...) od hry s vodou, kamínky atd.
    • Trénujte, prosíme, u Vašich dětí samostatnost při oblékání, stolování a sebeobsluze.
    • Prosíme o našití poutek na oblečení, které Vaše děti používají ve školce (bundy, mikiny, tepláky, kraťasy + podepsání/označení.... včetně bot, bačkorek a holínek!!!

Moc děkujeme

ZÁSTUPCI RADY RODIČŮ V ORANŽOVÉ TŘÍDĚ:

Kamila Makovcová
    email: Kamilamakovcova@seznam.cz

Josef Filip
    email: josef.filip7@gmail.com

!!! smiley SLEDUJTE FOTOGALERII smiley !!!