Aktuality pro Žlutou třídu

Důležité sdělení vedení školy

V aktualitách - výzva ke spolupráci.

Děkuji předem

• Aktuálně ve žluté

Únorové akce pro děti a rodiče

27. 2. 2020 (čtvrtek) -  KARNEVAL V MŠ - děti čeká dopoledne plné her, tance a zábavy. Přiveďte, prosíme, děti do školky již v kostýmu.  Děkujeme

27. 2. 2020 (čtvrtek) OD 15:30 - LOGOPEDICKÁ BESEDA v naší MŠ s odborníkem, paní PhDr. Mgr. Veronikou Malechovou.

Sledujte cedula na dveřích a zapište, zda s vámi máme počítet a zúčastníte se. Děkujeme.

Výzva ke spolupráci:

V dalším podtématu si budeme povídat a hrát a učit se na téma "Čím bych chtěl být?" - nebude to jen o přeměmně na princezny, loupežníky, kovboje atd., ale také se zaměříme na různá povolání - pohovořte o tom s dětmi - proberte společně o náplni jednotlivých povolání, pomůccek k nim... JIstě se nám toto téma bude líbit!

Včasná informace ke společnému fotografování: 5.3.2020 dopoledne

DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

Naleznete v sekci O ŠKOLE - DOKUMENTY. Tento článek si můžete i stáhnout.

Projekt „Děti do bruslí“  www.detidobrusli.cz

Kromě základních dovedností na bruslích se klade důraz na rozvíjení všestranné pohybové aktivity formou zábavy. Rozvoj sportovních dovedností představuje hodnotu, ze které budou děti čerpat po celý život.

10-ti hodinový kurz bruslení: první lekce začíná od 6.1.2020 –časový harmonogram                   je zveřejněn na nástěnce v šatně (6.1., 13.1., 20.1., 27.1., 10.2., 17.2., 24.2., 2.3.,9.3., 16.3. -      bruslení nebude 3.2. - jarní prázdniny)

cena kurzu : 750,-Kč (vč. úrazového pojištění)- platba proběhne prostřednictvím učitelek na třídě

časový rozvrh: 1x v týdnu v době od 7.30 – 8.35 hod.dětí (za účasti pí učitelek)

vhodné sportovní oblečení, rukavice, kukla nebo čepice bez bambule

helma (na kolo, lyžařská, hokejová)

nabroušené brusle (nejlépe zavazovací ,,KANADY“, jinak dle současné výbavy dětí, pokud žádnou výbavu zatím nevlastníte, je možná individuální domluva)

láhev s pitím vše ve vhodném batohu.

Kurz vedou profesionální trenéři pro hokej a krasobruslení

Identifikační a kontaktní údaje realizátora projektu

Název:             Děti do bruslí z. s.

Zastoupený:    Zdeněk Ondřej

Kontakt:         mob. 777 202 756, e-mail: info@detidobrusli.cz

Pro pojištění dětí proveďte nejpozději do 31.12.2019 registraci na adrese: http://detidobrusli.cz/registrace/ - bez registrace nemůže být dítě pojištěno!!!!! Registrace bude spuštěna 9.12.2019.

Prosíme, informujte nás včas o všech nutných změnách, o kterých bychom měli vědět!!!! (změny telefonních čísel, změny v údajích o vyzvedávání dítěte apod….)

Ke komunikaci s MŠ používejte, prosím, PEVNOU LINKU.

MOBILNÍ TELEFON paní ředitelky pouze v naléhavých případech. V blízké době bude zřízen pro komunikaci nový mobilní telefon, který Vám bude k dispozici.

Ve žluté třídě působí:

P.uč. Bc. Marie Křížová